Partneři

Umělci, kteří svými díly přispěli na finanční podporu NF Sudička

Partnerem Nadačnío fondu Sudička je Lenka Matoušková, šperkařka​ zakladatelka firmy Luxory Pearls.

Lenka Matoušková, šperkařka

Fascinující příběh vzniku Českého rodinného šperkařství JwL LUXURY PEARLS se datuje do roku 2008 a je příběhem bezmála pohádkovým.

Lenka Matoušková, zakladatelka a dnešní spolumajitelka úspěšného šperkařství v té době netušila, že při procvičování jemné motoriky svých prstů, která se vytrácela vlivem neurologického onemocnění zvaného Roztroušená skleróza, položí základ dnes tak oceňovanému a vyhledávanému šperkařství, specializujícího se na výrobky z pravých perel. Že jsou perly kouzelný přírodní materiál dokládá fakt, že ztrácení jemné motoriky prstů se nejen zastavilo, ale částečně se cit vrátil zpět.

Dnes jsou Lenka Matoušková a její manžel Marek Matoušek majiteli šperkařství proslulého vysokou kvalitou svých výrobků uváděných na trh v kolekcích, které udávají módní trendy, avšak za dostupné ceny. Co do sortimenu perel a perlových šperků nemají na zdejším trhu konkurenci.

Partnerem Nadačnío fondu Sudička je Otevřenými dveřmi​​.

Otevřenými dveřmi​

Jeden ze zakladatelů platformy Otevřenými dveřmi, Honza Kříž, spolupracuje se Sudičkou už řadu let, takže skutečnost, že „slovo dalo slovo“ a první charitativní koncert, který jsme prostřednictvím Otevřenými dveřmi uspořádali, byl právě na podporu Nadačního fondu Sudička, bylo jen logickým vyústěním. Jsme hrdí, že můžeme Sudičku v její činnosti podporovat a z charitativních koncertů na jejich podporu se stala již krásná tradice.

Partnerem Nadačnío fondu Sudička je ​TZV CZ s.r.o.​

TZV CZ s.r.o.

Technická zkušebna vozidel TZV CZ s.r.o. se stala partnerem a podporovatelem Nadačního fondu Sudička na prvním koncertu „Otevřenými dveřmi pro Sudičku“. Oslovuje nás poslání Sudičky, jejíž klienti a jejich rodiny čelí komplikacím a výzvám v souboji se zákeřným autoimunitním onemocněním. Zakladatelka a ředitelka Sudičky, paní Hana Ulmanová, je vzácný člověk s velkým srdcem a my jsme hrdí, že svou podporu můžeme dát právě jejímu nadačnímu fondu. Víme, že naše finanční podpora směřuje přesně tam, kam je potřeba, a můžeme tak pomoci konkrétním lidem a osudům, které se nás hluboce dotýkají.
Partnerem Nadačnío fondu Sudička je AONITY s.r.o.​

AONITY s.r.o.

Designové studio AONITY a Nadační fond Sudička společně otevírají novou kapitolu spolupráce, která slibuje přinést inovativní a inspirující změny. Když paní Ulmanová, zakladatelka Nadačního fondu Sudička, oslovila naše studio s žádostí o vytvoření nového webu, neváhali jsme ani chvíli. Rozhodli jsme se nejen přijmout tuto výzvu, ale i podpořit její vznešené poslání pomáhat pacientům zasažené uveitidou po celé České republice. Spolupráce mezi AONITY a Nadačním fondem Sudička tak reprezentuje spojení kreativity a inovace s hlubokým sociálním cílem. Velmi se těšíme na to, jak naše společná práce pomůže rozšířit dosah a dopad této vzácné iniciativy.

Jak pomoci?

Staňte se šťastnou
Sudičkou pro druhé

Pokud vás zaujala činnost Nadačního fondu Sudička, budeme vděčni za Vaši finanční či materiální pomoc. Přispět na podporu pacientů s diagnózou uveitidy můžete tímto způsobem.

Příspěvek 200 Kč

Datovy zdroj
200kc

Příspěvek 500 Kč

Datovy zdroj
500kc

Příspěvek 1000 Kč

Datovy zdroj
1000kc