Benefiční koncerty

Sudicka 2024 429

Protože hudba spojuje...

Vítejte v sekci benefičních koncertů nadačního fondu Sudička. Naše série koncertů má za cíl shromáždit prostředky na podporu Centra pro diagnostiku a léčbu uveitid oční kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty v Praze. Tímto chceme pomoci pacientům, kteří se kvůli diagnóze uveitidy ocitli v náročných životních situacích.

Proč Benefiční Koncerty?

Hudba je univerzální jazyk, který nás všechny spojuje.  Naším cílem je vytvořit nejen hudební, ale i společenskou událost, kam může každý přijít, poslouchat si skvělou hudbu a zároveň podpořit dobrou věc. Chceme také zvýšit povědomí o závažném onemocnění, jakým je uveitida, a informovat o významu rychlé diagnostiky a efektivní léčby.

Jak se zapojit?

  • Návštěva koncertu: Nejjednodušší a nejzábavnější způsob, jak nás podpořit, je přijít na jeden z našich benefičních koncertů. Příjem z prodeje vstupenek půjde přímo na podporu výzkumu a léčby uveitidy.

  • Darování: Pokud nemáte možnost nás podpořit osobně na koncertě, můžete provést finanční dar přes QR platbu. Každý příspěvek je pro nás cenný a pomůže nám ve snaze zlepšit životy pacientů s uveitidou.

  • Dobrovolnictví: Chcete se zapojit ještě více? Staňte se Sudičkou a pomáhejte s námi.

Děkujeme za Vaši podporu. Váš zájem a angažovanost jsou pro nás nepostradatelné. Těšíme se na setkání s vámi na jednom z našich nadcházejících benefičních koncertů!

Naši podporovatelé

Letos už jsme společně vybrali
více než ...

215 000 Kč

Jak pomoci?

Staňte se šťastnou
Sudičkou pro druhé

Pokud vás zaujala činnost Nadačního fondu Sudička, budeme vděčni za Vaši finanční či materiální pomoc. Přispět na podporu pacientů s diagnózou uveitidy můžete tímto způsobem.

Příspěvek 200 Kč

Datovy zdroj
200kc

Příspěvek 500 Kč

Datovy zdroj
500kc

Příspěvek 1000 Kč

Datovy zdroj
1000kc